Haberler

Nisan, 2017

 • 7 Nisan

  Kurban Yemeği

  Geçit Belediye Başkanımız Sayın Metin Bal’ın, Belediye Personelimizin ve Belde halkının katılımı ile Geçit Beldesi  Cemevinde belediyemiz araç  filosuna yeni katılan araçlarımız için kesilen kurban yemeğinde buluştuk.

  Devamını Oku »
 • 7 Nisan

  Araçlarımız İçin Kurban Kesimi

  Geçit Belediye Başkanımız Sayın Metin Bal, Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanlarımız, Belediye Personelimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Geçit halkının da katılımı ile Geçit Belediyesinin araç filosuna Yen’i katılan araçlarımız için kurban kesimi ve araçlarımızın Belde halkına tanıtımını gerçekleştirdik. Başta Belediye Başkanımız Sayın Metin Bal olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler. …

  Devamını Oku »
 • 5 Nisan

  Doğalgaz çalışmaları beldemizde yeniden başladı.

  Geçit Belediye Başkanımız Sayın Metin BAL ve Enerya Doğalgaz A.Ş Yetkililerinin katılımı ile beldemiz Gazi, Demetevler ve Yeni Doğan Mahallerinde doğalgaz çalışmasının başlatılması adına beldemiz meydanında Belediye Başkanımız Sayın Metin BAL ve Enerya Doğalgaz ekipleri tarafından Kurban kesimi gerçekleştirildi. Beldemize hayırlı olsun.      

  Devamını Oku »
 • 3 Nisan

  Araç filomuza hibe yeni bir araç daha geldi

  Türkiye Belediyeler Birliğinden Belediye Başkanımız Metin BAL’ın katkısıyla Belediyemize hibe olarak verilen 2017 model Ford kamyon belediyemize ve beldemize hayırlı olsun.

  Devamını Oku »

Mart, 2017

Kasım, 2016

Ekim, 2016

 • 20 Ekim

  SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ 7/24 SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ….

  Yeni dağ suyu projemiz tamamlanmış olup, belde halkının hizmetine sunulmuştur. Ayrıca Pir Sultan Abdal ve İnönü caddeleri üzerinde ki Yol Genişletme çalışmalarımızdan sonra, Belediyemiz Ana caddelerinde ve sokaklarında yapılacak olan 2.000.000,00 TL’lik Kilit-Parke ve Bordur ile 3.000.000,00 TL’lik bedelle ihalesi yapılan Beldemiz Atatürk, Uğur Mumcu, Afetevler, Cengiz Topel, Cemal Gürsel, …

  Devamını Oku »

Mayıs, 2016

Nisan, 2016